Aktualności w Gminie

III Parada Czytelnicza

„Czytanie rozwija rozum młodzieży, odmładza charakter starca, uszlachetnia w chwilach pomyślności, daje pomoc i pocieszenie w przeciwnościach”.

Czytaj więcej...

 

Zapraszamy do udziału w Konkursie Plastycznym „Dla Niepodległej – projekt muralu”

Czytaj więcej...

PIKNIK SOŁECKIE POTYCZKI

Czytaj więcej...

Święto Matki Bożej Królowej Polski, Konstytucji i Strażaków

3 maja obchodzimy Święto Matki Bożej Królowej Polski. Ustanowiono je na pamiątkę "obrania" przez króla Jana Kazimierza Matki Bożej Częstochowskiej Królową Polski. Jest to również bardzo ważna dla wszystkich Polaków rocznica uchwalenia przez Sejm konstytucji w 1791 roku. Zawarte w niej ustawy były bardzo postępowe i aktualne przez wiele lat. Nasza konstytucja była drugą na świecie po konstytucji Stanów Zjednoczonych. W tym dniu mieszkańcy naszej gminy obchodzą też rocznicę posadzenia w parku za kościołem dębu upamiętniającego pontyfikat Świętego Jana Pawła II. Obchodziliśmy także Gminny Dzień Strażaka w związku z przypadającym następnego dnia wspomnieniem św. Floriana męczennika - patrona Strażaków.

Czytaj więcej...

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

16 kwietnia w Zespole Szkół w Starym Bosewie odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W etapie gminnym wzięło udział 22 uczniów ze szkół w Długosiodle, Starym Bosewie, Dalekiem i Sieczychach.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.