Intencja budowy sieci gazu ziemnego

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że pomiędzy Gminą Długosiodło a Polską Spółką Gazownictwa Sp. z o.o. (PSG Sp. z o.o.) został podpisany List intencyjny jako forma współpracy mającej na celu ocenę możliwości budowy sieci gazowej na terenie gminy Długosiodło. Warunkiem przeprowadzenia inwestycji jest zapewnienie jak największej liczby odbiorców. Ilość odbiorców jest najważniejszym argumentem dla PSG Sp. z o.o. niezbędnym do rozpoczęcia inwestycji na obszarze naszej gminy. W związku z tym, zachęcam do złożenia ankiety przez każde gospodarstwo domowe z terenu gminy Długosiodło. Wypełnienie ankiety nie stanowi zobowiązania przyłączenia do sieci gazowej.

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, przygotowanej przez PSG Sp. z o.o. Bardzo proszę o zapoznanie się z informacjami zawartymi w ankiecie a następnie dokładne wypełnienie, w szczególności poprawne wpisanie numeru działki, oraz dostarczenie jej do sołtysa lub Urzędu Gminy w Długosiodle (sekretariat lub pokój nr 4) do 28 lutego 2018 r.

Z poważaniem
Wójt Gminy
/-/ Stanisław Jastrzębski

Ankieta dot. zapotrzebowania na gaz ziemny w Gminie Długosiodło
(wielkość pliku 0,08 MB)

Komentarze   

 
+1 #1 cyberslaw 2017-06-29 12:27
Do nie dawna w naszej gminie w wielu miejscowościach jedynym medium był prąd elektryczny. Kilka lat temu w mojej rodzinnej wsi nie daleko Długosiodła powstał wodociąg, wielu ludzi podchodziło do tej kwestii sceptycznie z dużym dystansem, ich argumentem przeciwko podłączeniu była opłata za tą wodę. Dziś gmina i wsie mogą mieć bieżący gaz ziemny. Nie można jednak wykluczyć kolejnych kosztów i obciążenia kieszeni budżetu domowego, jednak gaz bieżący w wielu miejscowościach przyjął się już wiele lat temu i jest stosowany do gotowania, mycia naczyń czy kąpieli. Wielu mieszkańców tych wsi korzysta z gazu do ogrzewania wody lecz łączą ogrzewanie gazem z kominkiem z płaszczem wodnym. Pamiętam scenę z filmu gdy rozpoczęła się po wojnie elektryfikacja wsi. Większa ilość mieszkańców odbierała to negatywnie. Pomyślmy teraz - czy my możemy się obejść bez prądu elektrycznego? Raczej nie. Nowe w naszym życiu nas przeraża, przerażają prawdopodobne negatywne skutki finansowe. wszytko ma plusy i minusy
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.