Rekrutacja do szkół 2017/2018

Rekrutacja do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018

Szanowni Rodzice!

Do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Długosiodło przyjmuje się z urzędu dzieci na podstawie zgłoszenia rodziców dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły.

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły, mogą być przyjęci do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Długosiodło, po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego.

W postępowaniu rekrutacyjnym pod uwagę bierze się kryteria wymienione w uchwale Nr XXI/226/2017 Rady Gminy Długosiodło z dnia 30 marca 2017r. w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Długosiodło i określenia dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia.

Jeżeli przyjęcie dziecka zamieszkałego poza terenem Gminy Długosiodło wymaga zmian w organizacji przy placówki powodujących dodatkowe skutki finansowe, dyrektor może przyjąć po uzyskaniu zgody Wójta Gminy Długosiodło.

Zarządzenie Wójta Gminy Długosiodło ws. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym na rok szkolny 2017/2018 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych dla których Gmina Długosiodło jest organem prowadzącym.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-666

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.