Aktualności w Gminie

Spotkanie autorskie - Wojciech Jagielski

Spotkanie autorskie w bibliotece było prawdziwą ucztą dla miłośników reportażu i literatury faktu. Gościem był Wojciech Jagielski, wieloletni korespondent wojenny Polskiej Agencji Prasowej i „Gazety Wyborczej”, doskonały reportażysta i pisarz. Opowiedział czytelnikom o swojej pracy dziennikarskiej, reporterskim warsztacie pracy, podróżach i miejscach, które zobaczył. Ciekawe historie z wyjazdów w rejony objęte konfliktami politycznymi i wojennymi, interesujące wspomnienia z Gruzji i innych dawnych azjatyckich republik ZSRR, Afganistanu i Republiki Południowej Afryki zaspokoiły ciekawość zebranych czytelników.

Czytaj więcej...

 

Zapraszamy do udziału w projekcie "Ballady i Romanse"

Czytaj więcej...

Dzień Strażaka

4 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka. Patronem strażaków jest rzymski legionista św. Florian, który został zamęczony za wiarę i utopiony w rzece Anizie w górnej Austrii w tym właśnie dniu, 304 roku. Święto to skierowane jest do wszystkich strażaków, którzy wykazują się odwagą i bohaterstwem każdego dnia pełnienia służby. To oni zmierzają tam, skąd inni uciekają i często narażają swoje zdrowie, a nawet życie. Druhowie ochotnicy bezinteresownie pomagają tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kawiarenki

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.