Aktualności w Gminie

Mazowiecki Turniej Futbolu Stołowego

Czytaj więcej...

 

Bezpłatna mammografia

Czytaj więcej...

Światowy i Ogólnopolski Dzień Seniora

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, Światowy i Ogólnopolski Dzień Seniora skłaniają do przemyśleń nad tym jak wiele zawdzięczamy seniorom. To Oni pełnią bardzo ważną rolę w życiu każdej rodziny i społeczeństwa. Wspierają i pomagają w wychowaniu najmłodszego pokolenia a ich mądrość i doświadczenie życiowe to wartości absolutnie nie do przecenienia. Wbrew pozorom mają też wiele energii do działania – uczestniczą w różnych szkoleniach, kursach i kołach zainteresowań, obsługują komputery, uprawiają sport. Współcześni seniorzy są aktywni i niezależni, spędzają wspólnie czas i podejmują różne inicjatywy. Z okazji zbliżających się świąt spotkały się kluby seniora z całej gminy. Mogli dołączyć do nich wszyscy, którzy czują się seniorami. Spotkanie miało na celu docenienie ich ogromnej roli w społeczeństwie oraz integrację.

Czytaj więcej...

GENERAŁ JÓZEF HALLER I JEGO ŻOŁNIERZE - wernisaż

23 września odbyło się w Centrum Kultury otwarcie wystawy „Generał Józef Haller i jego żołnierze”. Zaprezentował ją Jan Engelgard - kierownik Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej. Wystawa została zrealizowana w ramach projektu edukacyjnego Muzeum Niepodległości pt. „100 na 100” czyli sto projektów na stulecie odzyskania niepodległości, na zlecenie Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej...

Oddawali krew w Długosiodle. Podczas akcji zebrano prawie 6 litrów krwi!

Pierwsza akcja krwiodawstwa w Długosiodle zorganizowana przez Porębską Kropelkę Legionu Oddział Klubu HDK Legion i Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle zakończona sukcesem.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.