Aktualności Sportowe

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Klas VII – VIII Szkół Podstawowych

18 listopada rozegrano w Starym Bosewie Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Klas VII – VIII Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców. W turnieju dziewcząt zwyciężyły reprezentantki Zespołu Szkół w Starym Bosewie, drugie miejsce uczennice z Dalekiego, a trzecie z Sieczych. W rywalizacji chłopców zwyciężyli uczniowie z Zespołu Szkół w Starym Bosewie, drugie miejsce wywalczyli reprezentanci szkoły w Dalekiem, a trzecie ze szkoły w Długosiodle.

Czytaj więcej...

 

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Klas VI i młodszych

W Zespole Szkół w Starym Bosewie rozegrano 6 listopada Halowy Turniej Klas VI i młodszych Szkół Podstawowych klas VI i młodszych Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły dwie szkoły z Dalekiego i Starego Bosewa. Lepsze okazały się reprezentantki Zespołu Szkół w Starym Bosewie, które zwyciężyły 6:0.

Czytaj więcej...

II Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

Już po raz drugi, w czasie wakacji, Długosiodło gościło siatkarzy plażowych. Piękna, słoneczna pogoda, boisko skryte w cieniu drzew sprawiły, że zawodnicy tłumnie przybyli na turniej. Do rozgrywek stanęli reprezentanci Radzymina, Wyszkowa, Ostrołęki oraz 10 przedstawicieli gospodarzy.

Czytaj więcej...

Turniej siatkówki plażowej

W ostatnią niedzielę czerwca zawitali do Długosiodła miłośnicy siatkówki plażowej. Organizatorem Mazowieckiego Turnieju Siatkówki Plażowej było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej...

Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego

Kolejna imprezą sportową w Długosiodle był Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego. Tym razem Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło zaprosiło tenisistów na korty przy szkole podstawowej. Choć z nieba lał się żar, do turnieju zgłosiło się 18 zawodników, w tym 4 z Długosiodła: Michał Cichowski, Tomasz Otwinowski, Rafał Pawłowski i Michał Zdziera. Rywalizowano „do dwóch przegranych”, rozgrywając mecze do jednego wygranego seta.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.