Aktualności Sportowe

Amatorski Otwarty Turniej Badmintona

W minioną niedzielę rozegrano kolejny turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na rok 2020. Tym razem w sali przy Szkole Podstawowej w Długosiodle spotkali się badmintoniści. Turniej rozegrano w kategorii open, systemem „brazylijskim”, grając jednego seta do 21 wygranych punktów.

Czytaj więcej...

 

II Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

W ostatnią niedzielę wakacji miłośnicy siatkówki spotkali się w Długosiodle na Drugim Mazowieckim Turnieju Siatkówki Plażowej. Mimo zimna i padającego deszczu do turnieju zgłosiło się 13 par, w tym reprezentanci gospodarzy: Maciej Pasek i Kamil Arasimowicz, Damian Brzostek i Radosław Heronimek, Maciej Brejnak i Damian Kurowski, Damian Rosiński i Michał Otwinowski oraz Hubert Heronimek grający z Kamilem Bodzonem z Wyszkowa. Zawody rozegrano systemem „brazylijskim”, grając jednego seta do 21 wygranych punktów.

Czytaj więcej...

Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego

W niedzielę 23 sierpnia rozegrano w na kortach w Długosiodle Mazowiecki Turniej Tenisa Ziemnego. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło ze wsparciem finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej...

I Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

9 sierpnia na boisku przy basenie w Długosiodle odbył się Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Czytaj więcej...

Turniej Siatkówki Plażowej 2020

Wakacje na sportowo w Długosiodle rozpoczęto turniejem siatkówki plażowej. Na boisku przy basenie stawiło się 12 par z Wyszkowa, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Różana i Długosiodła (Damian Rosiński z Maciejem Paskiem, Damian Kurowski z Maciejem Brejnakiem, Kamil Arasimowicz z Michałem Otwinowskim). Turniej rozegrano systemem „brazylijskim”, grając jednego wygranego seta do 21 punktów.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.