Turniej siatkówki plażowej

W ostatnią niedzielę czerwca zawitali do Długosiodła miłośnicy siatkówki plażowej. Organizatorem Mazowieckiego Turnieju Siatkówki Plażowej było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zawody rozegrano systemem „brazylijskim” grając jednego seta do 21 wygranych punktów. Po rozegraniu 18 spotkań wyłoniono pary półfinałowe. W pierwszym Piotr Jurczyk i Michał Urbaniak z Wyszkowa pokonali Kamila Kubła i Damiana Kwiatkowskiego z Ostrołęki, w drugim zaś Maciej Pasek i Damian Rosiński z Długosiodła wygrali z Kamilem Bodzonem z Wyszkowa i Hubertem Heronimkiem z Długosiodła. W meczu finałowym, po wyrównanym spotkaniu 21:17, Piotr Jurczyk i Michał Urbaniak pokonali reprezentantów gospodarzy – Macieja Paska i Damiana Rosińskiego. W meczu o trzecie miejsce Kamil Bodzon i Hubert Heronimek zdeklasowali Kamila Kubła i Damiana Kwiatkowskiego wygrywając 21:11.

W turnieju wystąpiło 10 przedstawicieli Gminy Długosiodło: Maciej Pasek z Damianem Rosińskim, Dominik Iciński z Damianem Kurowskim, Damian Brzostek z Arkadiuszem Zwierzyńskim, Paweł Gałązka z Kamilem Arsimowiczem oraz Radosławem Heronimek grający w parze z Tomaszem Szymborskim z Makowa Mazowieckiego i Hubert Heronimek z Kamilem Bodzonem z Wyszkowa.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za walkę, kibicom za doping a zwycięzcom gratulujemy sukcesu. Na drugi turniej zapraszamy w sobotę 24 sierpnia.


ZADANIE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.