Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

W niedzielę 1 grudnia, w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Długosiodle, rozegrano Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego. Było to ostatni turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na rok 2019. Po badmintonie, tenisie ziemnym, siatkówce plażowej, biegach przełajowych, wyciskaniu sztangi leżąc przyszedł czas ping ponga. Do udziału w zawodach zgłosiło się 25 miłośników tej dyscypliny. Turniej rozegrano systemem „do dwóch przegranych”. Zwyciężył Marcin Dudziec z Goworowa, który pokonał 3:2 Artura Piersę z Czerwina. W meczu o 2 miejsce Artur Piersa pokonał 3:2 Rafała Pawłowskiego z Długosiodła.

Organizatorem turnieju i całego cyklu imprez sportowych było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, a sfinansował je Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.