I Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

9 sierpnia na boisku przy basenie w Długosiodle odbył się Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Do rywalizacji zgłosiło się 7 drużyn. Zawody rozegrano w systemie „brazylijskim”, grając 1 seta do 21 wygranych punktów.

Po rozegraniu 10 spotkań, w pierwszym, „wyszkowskim” półfinale Adrian Grzybowski i Krystian Kruk pokonali Daniela Pędzicha i Bartosza Przesmyckiego 21:9. W drugim Hubert Heronimek i Kamil Bodzon pokonali 21:13 Damiana Rosińskiego i Michała Otwinowskiego.

W meczu finałowym Adrian Grzybowski i Krystian Kruk zwyciężyli 21:10 Huberta Heronimka i Kamila Bodzona. Na najniższym stopniu podium stanęli gospodarze Damian Rosiński i Michał Otwinowski, który w meczu o trzecie miejsce pokonali 21:11 Daniela Pędzicha i Bartosza Przesmyckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.