Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

W mikołajkową niedzielę zakończyliśmy cykl imprez sportowych zaplanowanych na rok 2020. Ostatnim akcentem był Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego rozegrany w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Długosiodle. Do rywalizacji zgłosiło się 13 zawodników, w tym 4 z gminy Długosiodło: Paweł Gałązka, Emil Giziewicz, Rafał Grądzik i Kamil Iwański. Najlepszym okazał się Marcin Dudziec z Goworowa, który w meczu finałowym pokonał 3:1 Artura Piersę z Czerwina. W meczu o 3 miejsce Artur Piersa zwyciężył 3:2 Marcina Jastrzębskiego z Ostrowi Mazowieckiej. Najlepszym zawodnikiem z naszej gminy okazała się Paweł Gałązka, który zajął 4 miejsce.

Organizatorem wszystkich zawodów z cyklu było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło a finansował je Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.