Drugi Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej

W minioną sobotę 28 sierpnia rozegrano Drugi Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Mimo niesprzyjającej pogody do zawodów zgłosiło się 8 drużyn, w tym 4 drużyny gospodarzy (Dominik Iciński z Bartoszem Brejnakiem, Damian Kurowski z Maciejem Brejnakiem, Radosław Heronimek z Damianem Rosińskim, Kamil Arasimowicz z Michałem Otwinowskim).

Zawody rozgrywano grając jednego seta do 21 zwycięskich punktów. Miejscowe drużyny okazały się bardzo gościnne „oddając” wszystkie miejsca w półfinałach przyjezdnym. W pojedynkach o finał: Kamil Bodzon i Piotr Jurczyk pokonali 21:19 Piotra Stożka i Michała Kobiereckiego, a Marcin Kołodziejski i Łukasz Lewandowski zwyciężyli 21:14 Mateusza Gmitrzaka i Mateusza Krzywickiego. W meczu finałowym Bodzon i Jurczyk wypunktowali 21:17 Kołodziejskiego i Lewandowskiego. Najniższe miejsce na podium wywalczyli Stożek i Kobierecki pokonując 21:12 Gmitrzaka i Krzywickiego.

Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.