Aktualności Sportowe

Turniej Siatkówki Plażowej 2020

Wakacje na sportowo w Długosiodle rozpoczęto turniejem siatkówki plażowej. Na boisku przy basenie stawiło się 12 par z Wyszkowa, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Różana i Długosiodła (Damian Rosiński z Maciejem Paskiem, Damian Kurowski z Maciejem Brejnakiem, Kamil Arasimowicz z Michałem Otwinowskim). Turniej rozegrano systemem „brazylijskim”, grając jednego wygranego seta do 21 punktów.

Czytaj więcej...

 

Turniej Tenisa Ziemnego 2020

W niedzielę 21 czerwca rozegrano w Długosiodle Turniej Tenisa Ziemnego. Organizatorem zawodów i fundatorem nagród było Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji.

Czytaj więcej...

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego

28 stycznia w Starym Bosewie odbył się Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. Młodzież rywalizowała w 4 kategoriach: dziewczęta klas I-VI, chłopcy klas I- VI, dziewczęta klas VII-VIII oraz chłopcy klas VII-VIII.

Czytaj więcej...

Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego

W niedzielę 1 grudnia, w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Długosiodle, rozegrano Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego. Było to ostatni turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na rok 2019. Po badmintonie, tenisie ziemnym, siatkówce plażowej, biegach przełajowych, wyciskaniu sztangi leżąc przyszedł czas ping ponga. Do udziału w zawodach zgłosiło się 25 miłośników tej dyscypliny. Turniej rozegrano systemem „do dwóch przegranych”. Zwyciężył Marcin Dudziec z Goworowa, który pokonał 3:2 Artura Piersę z Czerwina. W meczu o 2 miejsce Artur Piersa pokonał 3:2 Rafała Pawłowskiego z Długosiodła.

Czytaj więcej...

Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W minioną niedzielę w siłowni przy Centrum Kultury w Długosiodle zorganizowano Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Turniej przeprowadzono w dwóch formułach. W pierwszej, w której wynik zawodnika przeliczny jest według specjalnego kalkulatora Wilks`a, uwzględniający wypchnięty ciężar oraz masę startującego, najlepszy okazał się Krystian Piotrak z Małkini Górnej. Uzyskał wynik - 128,09 pkt (wypchnął 215 kg przy wadze ciała 105,9 kg), drugi był Piotr Mertens również z Małkini Górnej - 100,73 pkt (wypchnął 155 kg przy wadze ciała 87 kg), trzecie miejsce wywalczył reprezentant gospodarzy Damian Brzostek – 93,87 pkt (wypchnął 137,5 kg, przy masie 80 kg).

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.