Aktualności Sportowe

Czwórbój lekkoatletyczny dla szkół podstawowych

W środę, 8 maja, rozegrano w Długosiodle czwórbój lekkoatletyczny dla szkół podstawowych. Młodzież rywalizowała w biegach na 60 i 1000 metrów, skoku w dal i rzucie piłką palantową. W klasyfikacji drużynowej wśród dziewcząt zwyciężyły reprezentantki Zespołu Szkół w Starym Bosewie, w kategorii chłopców najlepsi okazali się reprezentanci Szkoły Podstawowej w Długosiodle.

Czytaj więcej...

 

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W dniach 12-13 lutego Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji zorganizowało w Starym Bosewie eliminacje gminne Drużynowego turnieju szkół podstawowych w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV i młodsi, V-VI, VII-VIII i III gimnazjalne, z podziałem na chłopców i dziewczęta.

Czytaj więcej...

Gminne rozgrywki halowej piłki nożnej

9 stycznia, na sali gimnastycznej w Starym Bosewie, rozegrano Gminne rozgrywki halowej piłki nożnej dla klas VII i VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjalnych. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. W kategorii dziewcząt zwyciężyły reprezentantki Zespołu Szkół w Starym Bosewie, drugie miejsce wywalczyły uczennice ze szkoły w Blochach, trzecie ze szkoły w Sieczychach.

Czytaj więcej...

Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego 2018

W niedzielę 2 grudnia rozegrano ostatni turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na bieżący rok. Po badmintonie, tenisie ziemnym, siatkówce plażowej, piłce nożnej i wyciskaniu sztangi przyszedł czas na tenis stołowy. Do udziału w Mazowieckim Turnieju Tenisa Stołowego zgłosiło się 21 zawodników i 1 zawodniczka. Zawody rozegrano systemem do 2 przegranych, grając każdy mecz do 3 wygranych setów.

Czytaj więcej...

Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 2018

W niedzielę, 25 listopada, w Siłowni Zespołu Szkół w Długosiodle, odbyły się Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach: „w formule Wilks`a” oraz „wypchnij swoją masę”.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.