Piknik „Pomagam z radością”

Informacja o pikniku w Brańszczyku z udziałem Pary Prezydenckiej

Dnia 06 lipca 2019 r. (sobota) w Gminie Brańszczyk odbędzie się piknik rodzinny „Pomagam z radością” z udziałem Pary Prezydenckiej.

Wydarzenie to jest dedykowane wszystkim grupom społecznym, gdzie przez bezpośredni udział w eventach takich jak koncerty, spotkania z podopiecznymi Zgromadzenia, będziemy mogli pokazać, że dobroczynność jest częścią każdego z nas. W przygotowaniach do pikniku bierze udział niemalże cała Gmina Brańszczyk. Piknik przewiduje WIELE atrakcji dla dzieci i dorosłych. Szczegółowy plan poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=RDbsLktVUgU

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.