Sprawozdanie z działania prewencyjnego

„Pracuj bezpiecznie” dla rolników z terenu gminy Długosiodło

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁANIA PREWENCYJNEGO

W dniu 20.11.2019 w Centrum Kultury w Długosiodle odbyło się szkolenie i konkurs „Pracuj bezpiecznie” dla rolników z terenu gminy Długosiodło. Konkurs poprzedzony został szkoleniem teoretycznym na którym zaprezentowano m.in. zestaw środków ochrony osobistej do stosowania podczas pracy z chemicznymi środkami ochrony roślin. Współorganizatorem spotkania był Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Wyszkowie.

W szkoleniu wzięło udział 14 osób zaś w konkursie 11 rolników. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 10 pytań na temat bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym.

Laureatami konkursu zostali:

 1. miejsce Adam Wieczorek zam. Łączka
 2. miejsce Mirosław Maksiak zam. Długosiodło
 3. miejsce Kazimierz Kandybowicz zam. Dębienica

Konkurs zakończył się wręczeniem nagród rzeczowych w/w zwycięzcom, wyłonionym w drodze losowania. Nagrody ufundowała Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Oddział Regionalny w Warszawie. W związku ze szkoleniem uczestnicy otrzymali od Kasy broszury i ulotki o tematyce prewencyjnej oraz kalendarze na 2020 rok.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.