Aktualności w Gminie

WOSP 2021

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem Fundacja WOŚP skupi się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. W niedzielę, 31 stycznia armia wolontariuszy wyruszy na ulice naszej gminy.

Czytaj więcej...

 

Wirtualny spacer

FERIE ZIMOWE ONLINE. UWAGA!!!! Wirtualny spacer - zagadka po Gminie Długosiodło dla dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Uwaga konkurs

ERIE ZIMOWE ONLINE z Centrum Kultury i Biblioteką

Czytaj więcej...

Szkolenie "DZIENNIKARSTWO ONLINE"

Szanowni Państwo,
informujemy, że Gminne Centrum Informacji Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie ostrołęckim”.

Czytaj więcej...

Kolędowanie w innej odsłonie.

Boże Narodzenie to czas ważny i wyjątkowy, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen ciepła i radości, przepełniony najpiękniejszymi zwyczajami. Jednym z najpiękniejszych jest wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek, które zbliża ludzi, buduje między nimi więź i daje poczucie bliskości. Chwila zadumy i refleksji nad zawartymi w nich treściami daje możliwość jak najlepszego, najpełniejszego przygotowania się do nadchodzących Świąt. W tym roku kultywowanie tej pięknej tradycji przybiera nieco inne formy. XXI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek też został zorganizowany w tym roku inaczej niż zawsze. Ze względu na pandemiczne obostrzenia, uczestnicy nie mogli zaprezentować swoich umiejętności szerokiej publiczności, jak to miało miejsce w poprzednich edycjach. Od początku grudnia wszyscy chętni mogli nadesłać na konkurs nagranie kolędy lub pastorałki wykonane w domowym zaciszu bądź w swojej szkole czy przedszkolu. 15 grudnia odbyło się posiedzenie jury, które wysłuchało wszystkich nagrań i oceniło wykonawców sklasyfikowanych w czterech kategoriach.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.