Spotkanie z Marią Alicją Czubaszek

Gminna Biblioteka publiczna zorganizowała spotkanie z Marią Alicją Czubaszek - pisarką, felietonistką, dziennikarką, satyrykiem.

Zgromadziło wielu czytelników będących zwolennikami poczucia humoru pisarki. Pani Maria opowiedziała mnóstwo historii z życia gościa czy też osób z najbliższego jej otoczenia. Nie zabrakło anegdot, żartów czy dygresyjek, na które zgromadzona publiczność żywo reagowała. Nie zabrakło również historii nikotynowych, z których znana jest pani Maria, a które są przykładem na duży dystans, jaki ma do siebie. Pani Marii można słuchać godzinami. Podczas spotkania dała się poznać jako osoba skromna, wzbudzająca ciepłe, bardzo pozytywne emocje. Ze względu na ograniczenie czasowe, spotkanie pozostawiło u czytelników pewien niedosyt. Po spotkaniu przyszedł czas na autografy i zdjęcia oraz kwiaty, oczywiście w ulubionym żółtym kolorze. Autorka podpisywała swoje książki: „Każdy szczyt ma swój Czubaszek”, „Boks na ptaku” i „Blog niecodzienny”. Czytelnicy przy tej okazji mogli osobiście pogawędzić z pisarką


Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ewa Krysiak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.