Obóz sportowo-rekreacyjny w Suchem

Jak co roku w okresie ferii zimowych Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji zorganizowało obóz sportowo – rekreacyjny. Tym razem bazą wyjazdu był dom wczasowy „U Jędrola” w Suchem, niedaleko Poronina.

W wyjeździe uczestniczyło 39 uczniów ze wszystkich szkół gminnych. Obozowicze przez pięć dni uczyli się jazdy na nartach pod kierunkiem instruktorów narciarstwa. Korzystali z dwóch stoków, 100 metrowego – ci, którzy zaczynali naukę od „zera” oraz 450 metrowego bardziej zaawansowani. Po kilku dniach instruktarzu wszyscy „adepci” byli w stanie samodzielnie zjeżdżać z większego stoku. Prócz szlifowania umiejętności narciarskich, obozowicze korzystali z dobrodziejstw ośrodka: uczestniczyli w turniejach tenisa stołowego i mini piłkarzyków, grali w bilard oraz pływali w basenie.

W słoneczne dni chodzili po okolicznych szlakach górskich. Podczas jednej z wypraw zjechali wyciągiem krzesełkowym na stacji narciarskiej Ski Suche. Innym razem udali się na wycieczkę do Zakopanego, gdzie wjechali kolejką linową na Gubałówkę by podziwiać panoramę Tatr. Tutaj wszyscy chętnie kupowali pamiątki oraz miejscowe, kulinarne specjały.

Możliwość szusowania na stokach oraz inne atrakcje sprawiły, że obóz dostarczył dzieciom niezapomnianych emocji a uzyskana wiedza i umiejętności zaprocentują w dalszym życiu.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.