NORTHTEC MTB ZIMĄ - DŁUGOSIODŁO

W niedzielę, 24 lutego, stawiły się w Długosiodle setki miłośników kolarstwa, by wziąć udział w rowerowym Northtec MTB Zimą. Imprezę zorganizował Cezary Zamana - jeden z najlepszych polskich kolarzy szosowych ostatnich dekad, mistrz Polski, zwycięzca Tour de Pologne, wspólnie z władzami z Gminy Długosiodło. Wyścig rozegrał się na trzech dystansach: ½ pro (40km), FIT (21 km) oraz HOBBY (7 km). W tym ostatnim rywalizowały dzieci.

Spośród mieszkańców naszej gminy najlepsze wyniki osiągnęli:
- w kategorii hobby dziewczęta: Wiktoria Gałązka z Wólki Grochowej, Gabriela Gołębiewska i Lena Paluszak ze Starego Bosewa.
- w kategorii hobby chłopcy: Kacper Jaroszyński, Kacper Gałązka i Adam Brejnak z Wólki Grochowej, Jan Karamuz z Małaszka, Piotr Reising z Długosiodła, Mateusz Owsiak z Jaszczułt, Franciszek Gołębiewski i Karol Paluszak ze Starego Bosewa.
Wydarzeniu towarzyszyły konkurencje sprawnościowe na rowerze dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez pracowników Centrum Kultury. W wyścigu rowerowym 3- i 4-latków I miejsce zajął Kajetan Jankiewicz, II – Krzysztof Olejsiuk, III – Kaja Goleńska.

Spośród dziewcząt z klas IV-VI, pokonujących tor przeszkód, najlepszy wynik uzyskała Maja Nowakowska, II miejsce zajęła Aniela Olejsiuk. W kategorii chłopcy: I miejsce zajął Piotr Kachel, II – Kacper Gałązka, III – Adam Brejnak
Tor przeszkód dla uczniów klas VII – VIII i gimnazjum w kategorii dziewczęta I miejsce zajęła Aleksandra Sępkowska, II – Weronika Uchal, III – Wiktoria Gałązka. Wśród chłopców najlepszy okazał się Kacper Groszyk, II miejsce zajął Mateusz Iwański, III - Dominik Kowalczyk.

Organizatorzy zorganizowali też losowanie nagrody głównej dla najmłodszych zawodników z Gminy Długosiodło, ufundowanej przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju gminy Długosiodło przy wsparciu Nadleśnictwa Wyszków. Szczęśliwcem, który odjechał rowerem górskim został Mateusz Iwański.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.