Dzień Kobiet 2020

Powiedzieć, że kobiety są ważne, to jakby nic nie powiedzieć. Nie ma dziś dziedziny, w której nie odgrywałyby ważnej roli lub nie osiągnęły sukcesów. Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania PANIOM podziwu za to jakie są i docenić ich osiągnięcia. O tym, jak są wyjątkowe, przekonywali uczniowie Zespołu Szkół im. ks. Jana Twardowskiego w Starym Bosewie. Najbardziej spodobało się publiczności określenie wieku kobiet: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, nastolatka, młoda kobieta, młoda kobieta i... młoda kobieta. - Niech każdy dzień będzie kwiatem, który zakwita w waszych rękach - zgromadzonym młodym kobietom życzyła męska część uczniowskiej społeczności. Do występu przygotowała młodzież Marzena Długołęcka.

W drugiej części koncertu wystąpili absolwenci Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu oraz Artyści Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorum Posnaniensis z programem pt. „Perły muzyki wokalnej”. Zaśpiewali najpiękniejsze utwory z gatunku muzyki operowej, operetkowej i musicalowej, m.in. "W rytm walczyka serca śpiewa" z "Księżniczki czardasza", "Kto me usta całuje, ten śni" z "Giuditty", "Wielka sława to żart" z "Barona Cygańskiego", "Usta milczą, dusza śpiewa", "Przetańczyć całą noc", czy utworów ze słynnego musicalu "West Side Story".

Wystąpili: Barbara Tritt, Marta Sołtys, Damian Suchożebrski, Bartosz Gorzkowski, a na fortepianie akompaniował Szymon Tritt.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.