Koncert "Najpiękniejsze Melodie Filmowe"

Przedstawienie z największymi przebojami muzyki filmowej w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego IWIA zabrało zgromadzoną w parku publiczność w świat wielkiego ekranu.

Pełna dowcipu i humoru akcja sprawiła, że czas spędzony z operową śpiewaczką Izabelą Witwicką i tenorem Jarosławem Bieleckim na nowo rozbudził w widzach dziecięce pragnienia o byciu wielka gwiazdą kina. To właśnie oni roztoczyli przed publicznością marzenia o dobrym, szczęśliwym, bogatym życiu i karierze. Snuli cudowne wyobrażenia o byciu choć na chwilę odtwórcami wielkich ról w filmach Dirty Dancing, Deszczowa piosenka, Kabaret, Mamma Mia, Desperado, Ogniem i mieczem czy Pieśniarz Warszawy. Przedstawienie nawiązywało także do lat 20-tych i 30-tych ubiegłego wieku. Wybrzmiały niezapomniane przeboje retro, chociażby Lata 20-te, Lata 30-te, Jesienne róże, Już taki jestem zimny drań. Nie zabrakło też motywów z największych musicali, jak np. Sunrise, sunset czyli To świt, to zmrok ze Skrzypka na dachu. Zachęcona do śpiewu publiczność chętnie nuciła znane melodie a sprawdzian wiedzy na temat musicali i muzyki filmowej zdała na piątkę. Na finał wybrzmiała pieśń Andrew Lloyd Webbera Amigos para siemppre czyli Żegnajcie przyjaciele. Izabela Witwicka zakończyła koncert słowami: Od dzisiaj jesteście Państwo naszymi przyjaciółmi. Publiczność w Długosiodle jest wspaniała.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ewa Krysiak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.