Wycieczka rowerowa do Miejsc Pamięci Narodowej

Wycieczka rowerowa do Miejsc Pamięci Narodowej była kolejną wakacyjną atrakcją przygotowaną dla młodzieży przez Centrum Kultury. We wtorek 6 lipca kilkunastoosobowa grupa rowerzystów wyruszyła na trasę. Pierwszym przystankiem był Lipniak Majorat, miejsce największej zbrodni ludobójstwa we wsi polskiej. Następnie wycieczka przejechała do Pecynki obejrzeć pomnik upamiętniający największą bitwę w Puszczy Białej podczas działań wojennych. Stamtąd przejechano do Małaszka, gdzie w 31 sierpnia 1944 roku wycofujące się oddziały niemieckie rozstrzelały co najmniej 30 osób. Wycieczkę zakończono wspólnym posiłkiem przy ognisku w Długosiodle.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Rafał Pawłowski

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.