Aktualności w Gminie

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

16 kwietnia w Zespole Szkół w Starym Bosewie odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W etapie gminnym wzięło udział 22 uczniów ze szkół w Długosiodle, Starym Bosewie, Dalekiem i Sieczychach.

Czytaj więcej...

 

Spotkanie Wielkanocne

Święta Wielkanocne to wyjątkowy okres w roku liturgicznym, czas optymistyczny i radosny. W dzisiejszych czasach, gdy każdy dzień mija niezauważony, to właśnie święta sprawiają, że mamy okazję do spotkań z bliskimi i przyjaciółmi. W okresie przedświątecznym tradycyjnie z tej okazji w Centrum Kultury odbyło się spotkanie lokalnej społeczności. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele Nadleśnictwa Wyszków, reprezentanci stowarzyszeń i grup nieformalnych, dyrektorzy placówek oświatowych i instytucji działających na terenie gminy. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała wyjątkowe przedstawienie, które wprowadziło podniosły i refleksyjny nastrój Wielkiego Tygodnia. Tę ucztę duchową zgotowali zebranym uczniowie Szkoły Podstawowej w Długosiodle pod kierunkiem Małgorzaty Otwinowskiej i Beaty Banaszek.

Czytaj więcej...

NORTHTEC MTB ZIMĄ - DŁUGOSIODŁO 2018

W ostatnią niedzielę odbył się finał cyklu rowerowego Northtec MTB zimą zorganizowany wspólnie z jego pomysłodawcą Cezarym Zamaną – jednym z najlepszych polskich kolarzy szosowych ostatnich dekad, mistrzem Polski, zwycięzcą Tour de Pologne. Wzięło w nim udział ok. 400 zawodników z całej Polski.

Czytaj więcej...

41 Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Gminna Biblioteka Publiczna w Długosiodle już po raz kolejny zorganizowała eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. W naszej gminie wpisały się już w tradycję. Pierwszy raz odbyły się w 2006r. Mimo upływu lat zainteresowanie konkursem nie słabnie. Dzieci i młodzież chętnie w nim uczestniczą. Wzbudza wiele emocji i duże zainteresowanie żywym słowem.

Czytaj więcej...

Uroczystość z okazji Dnia Kobiet

Kobiety niewątpliwie są nieodłączną częścią świata i sprawiają, że jest on piękniejszy. Doceniać je trzeba przez cały rok, a nie tylko w dniu ich święta. Miło jest jednak kultywować tradycję i właśnie tego dnia obdarowywać kwiatami i prezentami.

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.