Aktualności w Gminie

Konferencja popularnonaukowa

W całym kraju trwają obchody 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. We wtorek 27 lutego w sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Długosiodle odbyła się konferencja popularnonaukowa, która zainaugurowała obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Gminie Długosiodło. Uczestniczyła w niej licznie młodzież szkolna z całej gminy oraz dorośli mieszkańcy zainteresowani historią naszego kraju. Inaugurujemy obchody stulecia odzyskania niepodległości. To wielkie wydarzenie, wielkie święto i nigdy za wiele takich konferencji, które przybliżają nam historię naszej ojczyzny – powiedział wójt Stanisław Jastrzębski. Zapowiedział, że w ramach obchodów tej ważnej rocznicy realizowane będą różnorodne przedsięwzięcia. Życzył słuchaczom wielu wzniosłych chwil. „Obyśmy wszyscy wyszli z konferencji bogatsi w wiedzę i z poczuciem satysfakcji, że mogliśmy się dziś spotkać” – powiedział na zakończenie.

Czytaj więcej...

 

Młodzież Zapobiega Pożarom 2018

14 lutego 2018 r. w Centrum Kultury w Długosiodle odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” organizowanego przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Organizatorem lokalnego etapu i fundatorem nagród było Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

Czytaj więcej...

Obóz sportowo-rekreacyjny w Suchem

Jak co roku w okresie ferii zimowych Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji zorganizowało obóz sportowo – rekreacyjny. Tym razem bazą wyjazdu był dom wczasowy „U Jędrola” w Suchem, niedaleko Poronina.

Czytaj więcej...

26 Finał WOŚP w Długosiodle

W minioną niedzielę Gmina Długosiodło po raz kolejny „zagrała” z całą Polską w 26 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 70 wolontariuszy ze szkół w Długosiodle i Starym Bosewie kwestowało na ulicach Długosiodła.

Czytaj więcej...

Podziękowania za organizację finału WOŚP

Serdeczne podziękowania składam wszystkim zaangażowanym w organizację XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Długosiodle

Czytaj więcej...

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.