Informacja ws. budowy sieci wodociągowej

Informacja ws. budowy sieci wodociągowej w miejscowościach: Wólka Grochowa, Wólka Piaseczna, Małaszek, Nowa Pecyna, Stara Pecyna, Lipniak Majorat. Prośba do osób zainteresowanych podłączeniem swoich posesji do sieci wodociągowej o kontakt z Urzędem Gminy Długosiodło.

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że przystępujemy do budowy sieci wodociągowej w miejscowościach: Wólka Grochowa, Wólka Piaseczna, Małaszek, Nowa Pecyna, Stara Pecyna, Lipniak Majorat. W związku z powyższym prosimy zainteresowane osoby podłączeniem swoich posesji do sieci wodociągowej o kontakt z Urzędem Gminy Długosiodło w sprawie zawarcia umowy na partycypacje w kosztach wykonania przyłączy.

Udział finansowy właścicieli posesji wynosi 1.800,00 złotych z możliwości płatności w czterech równych miesięcznych ratach (do 30: czerwca, lipca, sierpnia, września 2020 r). Dane konieczne do zawarcia umów: dane osobowe, nr geodezyjny działki, tel. kontaktowy. Po uzyskaniu danych prześlemy Państwu dwa egzemplarze umów, które należy podpisać i dostarczyć do tut. urzędu (poczta, osobiście).

Termin zakończenia procedury podpisywania umów ustala się na dzień 05 czerwca 2020 r.

Upoważniona osoba do kontaktu: Andrzej Kuczyński, tel. 29 642 36 53, kom. 606 850 126, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zastępstwie: Łukasz Szyszkowski, tel. 29 642 36 55

Wójt Gminy
/-/ Stanisław Jastrzębski

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.