Długosiodło sprzed lat

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć "dawnego" Długosiodła.

Serdecznie dziękujemy tym z Państwa którzy zechcieli pomóc nam w utworzeniu "Galerii zdjęć dawnego Długosiodła". Zbiór jest otwarty i nadal liczymy na Państwa pomoc w jego powiększaniu. Osoby które chciałyby podzielić się swoimi fotografiami z minionych lat (nawet jedno zdjęcie jest dla nas cenne) prosimy o kontakt z Centrum Kultury, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. (29)7412187. Informujemy, że materiały po zeskanowaniu zostaną zwrócone właścicielowi.

KATEGORIA: MiejscaKATEGORIA: MieszkańcyKATEGORIA: Kościół
KATEGORIA: Ze starej kliszy
Komentarze   

 
+4 #1 Tomasz 2016-03-19 15:07
Kawał pięknej historii
Cytuj
 
 
+3 #2 Krystyna 2016-12-15 23:18
Długosiodło moje rodzinne strony,
tam się urodziłam, tęsknie za nimi.
Cytuj
 
 
0 #3 ANDRZEJ 2021-05-30 09:53
Interesuje mnie wewnętrzna emigracja dawnych mieszkańców parafii Długosiodło (Blochy, Łączka , Bosewo ,Wólka Piaseczna i Grochowa )z roku ok 1910 .Ci ludzie wyemigrowali na teren dzisiejszej gm.Chorzele parafia Duczymin i Janowo i założyli na gołym polu wieś Zdziwój Nowy istniejącą do dzisiaj .Byli to między innymi moi przodkowie .Chodzi mi o nazwiska :Kwiatkowski ,Nisio ,Żęgota , Bloch ,Bryk ,Wiem ,że ich krewni pozostali na tamtym terenie .Interesuje mnie czy w pamięci mieszkańców zachował się taki eksodus ,co było przyczyną takiej migracji.
Cytuj
 
 
0 #4 ANDRZEJ 2021-05-30 09:54
Jeśli ma ktoś wiedzę na temat migracji mieszkańców parafii Długosiodło na teren obecnej gminy Chorzele ok 1910 r . to proszę o wiadomość na ten adres meilowy.
Cytuj
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.