Przewozy autobusowe 2021

Gminne przewozy autobusowe od 2021

Gminne przewozy autobusowe

Informujemy, że Gmina Długosiodło realizuje zadania w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusowych. Gminne przewozy autobusowe zostają uruchomione na liniach komunikacyjnych relacji:

 1. Długosiodło – Długosiodło przez Plewki, Wólka Grochowa,
 2. Długosiodło – Długosiodło przez Kalinowo, Jaszczułty,
 3. Długosiodło – Długosiodło przez Marianowo, Sieczychy,
 4. Długosiodło – Długosiodło przez Nowa Pecyna,
 5. Długosiodło – Długosiodło przez Prabuty, Grądy Szlacheckie, Olszaki
 6. Długosiodło – Długosiodło przez Dębienica, Augustowo

Cena biletu wynosi 2 zł niezależnie od długości trasy. Uznawane są ulgi ustawowe. W związku z tym, że uruchamiane linie są deficytowe planuje się, że przewoźnik otrzyma dopłatę w wysokości 421 911,00 zł, w tym środki z Funduszu rozwoju przewozów autobusowych w wysokości 351 592,50 zł. Na realizację tego zadania Gmina Długosiodło przeznaczy środki własne w kwocie 70 318,50 zł.

Wykonawcą przewozów autobusowych jest firma „Sanimax – Transport s.c.” Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska, ul. Sokołowska 9/286, 01-142 Warszawa.

Linia komunikacyjna Długosiodło – Długosiodło przez Plewki, Wólka Grochowa, zawierać będzie łącznie 19 przystanków. W ramach przedmiotowej linii komunikacyjnej wykonywane będą dziennie 3 kursy w dni robocze i 2 kursy w soboty, niedziele i święta. Liczba zatrzymań autobusu na przystankach komunikacyjnych w ramach poszczególnych kursów będzie wynosiła 19. Długość linii – 19,5 km.

Linia komunikacyjna Długosiodło – Długosiodło przez Kalinowo, Jaszczułty, zawierać będzie łącznie 20 przystanków. W ramach przedmiotowej linii komunikacyjnej wykonywane będą dziennie 3 kursy w dni robocze i 2 kursy w soboty, niedziele i święta. Liczba zatrzymań autobusu na przystankach komunikacyjnych w ramach poszczególnych kursów będzie wynosiła 20. Długość linii – 19,9 km.

Linia komunikacyjna Długosiodło – Długosiodło przez Marianowo, Sieczychy, zawierać będzie łącznie 22 przystanki. W ramach przedmiotowej linii komunikacyjnej wykonywane będą dziennie 3 kursy w dni robocze i 2 kursy w soboty, niedziele i święta Liczba zatrzymań autobusu na przystankach komunikacyjnych w ramach wykonywanego kursu będzie wynosiła 22. Długość linii – 28,8 km.

Linia komunikacyjna Długosiodło – Długosiodło przez Nowa Pecyna, zawierać będzie łącznie 15 przystanków. W ramach przedmiotowej linii komunikacyjnej wykonywane będą dziennie 3 kursy w dni robocze i 2 kursy w soboty, niedziele i święta. Liczba zatrzymań autobusu na przystankach komunikacyjnych w ramach poszczególnych kursów będzie wynosiła 15. Długość linii – 15,4 km.

Linia komunikacyjna Długosiodło – Długosiodło przez Prabuty, Grądy Szlacheckie, Olszaki, zawierać będzie łącznie 21 przystanków. W ramach przedmiotowej linii komunikacyjnej wykonywane będą dziennie 3 kursy w dni robocze i 2 kursy w soboty, niedziele i święta. Liczba zatrzymań autobusu na przystankach komunikacyjnych w ramach poszczególnych kursów będzie wynosiła 21. Długość linii – 30,7 km.

Linia komunikacyjna Długosiodło – Długosiodło przez Dębienica, Augustowo, zawierać będzie łącznie 14 przystanków. W ramach przedmiotowej linii komunikacyjnej wykonywane będą dziennie 3 kursy w dni robocze i 2 kursy w soboty, niedziele i święta Liczba zatrzymań autobusu na przystankach komunikacyjnych w ramach wykonywanego kursu będzie wynosiła 14. Długość linii – 15,2 km.

Do pobrania:

 1. Linia nr 1 Długosiodło – Długosiodło przez Plewki, Wólka Grochowa

 2. Linia nr 2 Długosiodło – Długosiodło przez Kalinowo, Jaszczułty

 3. Linia nr 3 Długosiodło – Długosiodło przez Marianowo, Sieczychy

 4. Linia nr 4 Długosiodło – Długosiodło przez Nowa Pecyna

 5. Linia nr 5 Długosiodło – Długosiodło przez Prabuty, Grądy Szlacheckie, Olszaki

 6. Linia nr 6 Długosiodło – Długosiodło przez Dębienica, Augustowo

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.