Inwestycje dla poprawy bezpieczeństwa pieszych

W 2022 roku w miejscowości Długosiodło w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dla poprawy bezpieczeństwa pieszych zostaną zrealizowane dwie inwestycje:

1. Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 2 przejściach dla pieszych w Długosiodle na ul. Królowej Jadwigi na drogach nr 4408W i 2648W.

Inwestorem jest Powiat Wyszkowski.

Wykonawca robót: ALTOR Sp. z o.o. ul. Kolejowa 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

Termin realizacji: do dnia 03 października 2022 r.

Zakres rzeczowy obejmuje przebudowę dwóch przejść dla pieszych zlokalizowanych w ul. Królowej Jadwigi na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym wraz z ich oświetleniem. Ze względu na występujące ograniczenia widoczności na przejściach dla pieszych objętych inwestycja zaszła konieczność usunięcia 4 szt. drzew rosnących w pasach drogowych dróg powiatowych. Wycinka drzew była poprzedzona procedurą uzyskania wymaganego prawem zezwolenia. Wartość inwestycji: 175.886,04 złotych.

2. Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na 3 przejściach dla pieszych w Długosiodle na ul. A. Mickiewicza i T. Kościuszki (droga Nr 440230W).

Inwestorem jest Gmina Długosiodło.

Wykonawca robót: Grzegorz Musiński, BRUK-POL ul. 3 Maja 14, 06-230 Różan.

Termin realizacji: do dnia 15 maja 2022 r.

Zakres rzeczowy obejmuje przebudowę trzech przejść dla pieszych zlokalizowanych na skrzyżowaniu dróg gminnych: ul. A. Mickiewicza i T. Kościuszki wraz z ich oświetleniem, przebudowę chodników (dojść do przejść dla pieszych) oraz przebudowę skrzyżowania (skrzyżowanie z wyniesione z kostki betonowej). Wartość inwestycji: 393.772,90 złotych (dotyczy: dokumentacja techniczna, roboty budowalne, nadzór inwestorski). Dofinasowanie ze środków zewnętrznych: 196.800,00 złotych.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.