Lotnisko Grądy

Lotnisko Grądy - ciekawe miejsce niecałe 20 km od Długosiodła

Na lotnisku Grądy można zobaczyć z bliska prawdziwe samoloty oraz porozmawiać z zawodowymi pilotami, którzy na co dzień przewożą setki pasażerów. W certyfikowanym ośrodku szkolenia Targor Flight Club można samemu zostać pilotem turystycznym lub nawet zawodowym. W dzisiejszych czasach to łatwiejsze niż się wydaje.

Każdy, bez względu na wiek, może spełnić swoje marzenie o lataniu i wykonać lot samolotem. Razem z rodziną lub znajomymi w trakcie lotu widokowego można podziwiać okolicę z lotu ptaka lub odbyć swoją pierwszą lekcję pilotażu w towarzystwie doświadczonego instruktora lotniczego.

Osoby żądne mocniejszych wrażeń, mogą wykonać skok ze spadochronem w asyście zawodowego tandem-pilota. Skok w tandemie to najbezpieczniejsza forma przeżycia mocnego zastrzyku adrenaliny i wspomnienie, które zostaje na całe życie.

Lotnisko Grądy to miejsce, jakich niewiele w Polsce a nawet Europie, a znajduje się przecież tak niedaleko. Warto poświęcić parę chwil i w ładny weekend wpaść tam, żeby poczuć lotniczą atmosferę, wykonać lot samolotem lub skok ze spadochronem.

A jeśli chcesz wiedzieć coś więcej, to wcześniej odwiedź stronę internetową www.naszelotnisko.pl


Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.